pl

czytaj więcej

Kulinarne Rozkosze w Naszym Rodzinnym Pensjonacie – Odkryj Naszą Wyjątkową Gastronomię

Witajcie!

Drodzy Goście,

W naszym domu kładziemy duży nacisk na pyszne, domowe jedzenie, które z pewnością zadowoli Was oraz Wasze dzieci. Poniżej prezentujemy Wam przykładowe menu, abyście mogli z łatwością zdecydować, czy nasza oferta pasuje do Waszych oczekiwań i przypadnie do gustu Waszym maluchom. Menu dedykowane dla dzieci obejmuje dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Jeśli Wasze dziecko ma mniej niż 3 lata i korzysta z bezpłatnego zakwaterowania bez świadczeń, nie jest wliczone do posiłków. Oczywiście, Wasze maluchy mogą skorzystać z uroczej zastawy dla dzieci, którą udostępniamy, oraz korzystać z wyżywienia rodziców.

Poniżej przedstawione przykładowe menu nie jest sztywną regułą a raczej informacją, aby nakreślić Państwu jaki rodzaj wyżywienia jest u nas serwowany. 

Chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy rodziną firmą, a nie 4-gwiazdkowym hotelem. Koszt całodziennego pobytu z pełnym wyżywieniem (obejmujący nocleg, smaczne śniadanie oraz obiadokolację) jest porównywalny z ceną pojedynczej obiadokolacji w jednym z najbardziej znanych hoteli na Podhalu. Nasza filozofia opiera się na cieple, gościnności i serdeczności.

Rano serwujemy pyszne śniadanie w formie bufetu, dając Wam szeroki wybór produktów. Natomiast w godzinach 15-17 ( z możliwością wydłużenia) dostarczamy Wam smakowite dania prosto z kuchni.

Obiadokolacje serwujemy z kuchni, oznacza to iż nie ma możliwości wyboru dań, zamówienia z karty itd.

Codziennie serwujemy Wam różnorodne, domowe obiady, więc jeśli marzy Wam się dwudaniowa obiadokolacja z deserem oraz pyszny bufet kawowy w cenie zapiekanki i kawy na stoku to trafiliście w odpowiednie miejsce. 

Najważniejsze informacje:

śniadania w formie bufetu 8-10.00 

obiadokoalcja serowana 15-17.00

menu dziecięce - domyślnie dzieci w wieku 3-12 lat

dzieci do 3 lat - pobyt bez świadczeń

Zapraszamy Was serdecznie do Ceprówki, gdzie smaczne jedzenie i ciepła atmosfera czekają na Was i Wasze pociechy❤️

Jeżeli życzycie sobie Państwo aby zamienić menu dziecięce na dzięcięcą porcje menu dla dorosłych trzeba zgłosić ten fakt minimum 1 dzień przed planowanym rozpoczęciem pobytu.

 

MENU DZIECIECĘ ROZPOCZYNAMY OD 27.12.2023