Regulamin

 

Regulamin wpłaty zadatku, odwołania rezerwacji, zmiany terminu pobytu, opłaty za dzieci.

 1. W przypadku rezygnacji z  rezerwacji na 14 dni przed przyjazdem przenosimy zadatek na rezerwację w innym terminie lub przesyłamy bon ważny rok czasu.
 2. W przypadku rezygnacji na mniej niż 14 dni przed przyjazdem bez uzasadnionej przyczyny (lockdown, kwarantannta, izolacja lub inne udokumentowane wypadki losowe) wpłacony zadatek nie podlega wymianie na bon lub przeniesieniu na pobyt w innym terminie.
 3. W przypadku zakończenia pobytu wcześniej, niż w zarezerwowanym terminie, lub niewykorzystania części bądź całości pobytu Gość zobowiązany jest do opłacenia pobytu zgodnie z zarezerwowanym terminem.
 4. Chęć otrzymania faktury za pobyt musi zostać zgłoszona w momencie dokonywania rezerwacji, w przypadku nie zgłoszenie tego faktu nie będzie możliwości otrzymania faktury za pobyt.
 5. W celu otrzymania zniżki na dziecko Gość jest zobowiązany udokumentować wiek dziecka w przeciwnym razie będzie pobrana opłata jak za osobę dorosła. W przypadku dzieci do lat 3 brak udokumentowania wieku dziecka będzie skutkował opłatą jak za dziecko w przedziale 3-12 lat.

 

Regulamin pobytu w obiekcie

 1. Po przybyciu do Domu Wypoczynkowego "Ceprówka" prosimy o zgłoszenie się do obsługi ( biura, recepcji) w celu dopełnienia obowiązków meldunkowych oraz uregulowania należności za pobyt.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 11.00. Zmiany doby hotelowej - tj. zajęcie pokoju przez Gościa przed godziną 15.00 lub opuszczenie pokoju po zakończeniu pobytu (po godzinie 11.00) może nastąpić wyłącznie za zgodą właściciela. Możliwość wydłużenia pobytu uzależniona jest od aktualnego zapełnienia domu wypoczynkowego oraz stanu rezerwacji. Prośby rozpatrywane są po wcześniejszym zgłoszeniu do właściciela.
 3. Klucze do drzwi wejściowych, poszczególnych pokojów oraz narciarni przekazywane są Gościom w chwili zakwaterowania. W przypadku zagubienia któregokolwiek z kluczy, ze względów bezpieczeństwa, należy niezwłocznie zawiadomić o tym obsługę. Opłata za zgubienie bądź zniszczenie kluczy wynosi 20 zł.
 4. Bawialnia wewnętrzna posiada własny regulamin dostępny bezpośrednio przed wejściem, w przypadku rażącego łamania regulaminu, obsługa może zabronić korzystania z bawialni dzieciom nie przestrzegającym regulaminu, co nie będzie skutkowało zwrotem jakiejkolwiek części opłaty za pobyt.
 5. W pensjonacie należy zachować ciszę od godz. 22.00 do godz. 7.00.
 6. Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia (dotyczy również łazienek). Palenie papierosów oraz tego typu produktów przez Gości może skutkować karą 500 zł lub wykwaterowaniem z obiektu.
 7. Ośrodek przyjmuje Gości ze zwierzętami domowymi,warunkiem odbycia pobytu ze zwierzęciem jest wcześniejszy uzgodnienie tego faktu z obsługa oraz zaakceptowanie regulaminu pobytu ze zwierzętami, przesyłanego mailem na życzenie klienta.
 8. Dom Wypoczynkowy „Ceprówka” nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości.
 9. Korzystając na terenie ośrodka z miejsc ogólnodostępnych, z szacunku dla pozostałych Gości i właścicieli, opuszczając je prosimy o pozostawienie należytego porządku.
 10. Osoby niezameldowane w ośrodku nie mogą przebywać na jego terenie.
 11. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie skończył się okres, za który uiścił należną opłatę.
 12. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia pomieszczeń, przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub winy osób go odwiedzających. W razie stwierdzenia uszkodzonego sprzętu lub jakichkolwiek zniszczeń nie zgłoszonych na początku pobytu Gość jest zobowiązany pokryć wszystkie koszty związane z wymianą sprzętu lub naprawami.
 13. Zabrania się przestawiania oraz przesuwania mebli bez zgody obsługi.
 14. Pokoje nie są przystosowane do używania w nich urządzeń kuchennych typu płyty grzewcze, tostery, opiekacze itp. W związku z tym zabrania się używania tego typu urządzeń w obiekcie.
 15. Bezpłatny parking udostępniony Gościom jest niestrzeżony.
 16. Dom Wypoczynkowy „Ceprówka” świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (kwatery prywatne). W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość jest proszony o jak najszybsze zgłoszenie ich obsłudze, co umożliwi natychmiastową reakcję.
 17. Dom Wypoczynkowy „Ceprówka” ma obowiązek zapewnić:

- Warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa.

- Bezpieczny pobyt, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościu.

- Profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie świadczonych usług.

 1. W razie uszkodzonego, wadliwego sprzętu w pokojach po zgłoszeniu tego faktu na początku pobytu przez Gościa, obsługa Ceprówki jest zobowiązany wymienić sprzęt na sprawny lub dokonać naprawy.
 2. Regulamin wszystkich atrakcji zewnętrznych dostępny jest na zewnątrz obiektu pod altanką z grillem.
 3. W przypadku gdy dzieci wykorzystując zabawki typu autka, hulajnogi, zabawki plastikowe, maskotki, książeczki itd niezgodnie z przeznaczeniem, rodzic będzie zobowiązany do zakupu identycznej zabawki, natomiast uszkodzona przejdzie na jego własność.