');
pl

czytaj więcej

Info

Cześć,

Nie możemy się doczekać Twojego przybycia. Abyś dotarł sprawnie, przesyłamy informacje które przydadzą Ci się przed przyjazdem. 

W związku z aktualnie panującymi zasadami dotyczącymi Pandemi wszystkie osoby które nie posiadają paszportu Covid( szczepienie, negatywny test, przechorowanie) są zobowiązane do poinformowania obsługi przed przyjazdem.

By utrzymać ceny z rezerwacji należy zameldować się w dniu przyjazdu. W przypadku braku dopełnienia formalności przez Gościa,  obsługa może doliczyć opłatę w wysokości 5 % wartości rezerwacji. 

Zakopianka aktualnie jest w trakcie budowy, zachęcamy do zapoznania się z aktualnym stanem jeżeli chodzi o korki w Google Maps ponieważ ostatnimi czasy zdarzają się dość często. 

Uprzejmie informujemy iż doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00 prosimy o nie podejmowanie prób meldowania przed 15, jeżeli wybrali Państwo pobyt z wyżywieniem prosimy o zameldowanie przed 17.00

Z terenów rekreacyjnych mogą korzystać tylko dzieci z opaskami na ręce, a by uzyskać opaskę należy się zameldować oraz podpisać niezbędne zgody - ich treść jest dostępna w zakładce regulamin.  


Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług dodatkowych, jest on dostępny w zakładce Atrakcje, szczególnie polecamy naszą nowość - Balie/Jacuzzi. 

Informujemy również iż jedynym sposobem uzyskania zniżki na dziecko jest udokumentowanie jego wieku, dlatego prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego wiek Państwa pociech.Dziecko do lat 3 odbywa pobyt gratis bez świadczeń (śpi na łóżku z rodzicami,bez wyżywienia itd) W razie pytan prosimy o telefon 600939045.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu.