pl

czytaj więcej

Info

Cześć,

Jeżeli trafiłeś do tej zakładki zapewne już masz rezerwacje czyli zapoznałeś się z zakładką regulamin oraz pytania. Drogi Gościu nie możemy się doczekać Twojego przybycia. Abyś dotarł sprawnie, przesyłamy informacje, które przydadzą Ci się przed przyjazdem. 

Nasza recepcja znajduje się na parkingu w "Nowoczesnej Stodole" napewno ją zobaczycie po przyjeździe:)

Recepcja działa w godzinach :

poniedziałek - piątek 10-18, sobota i niedziela 9-18. 

Uprzejmie informujemy iż doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00.

W przypadku chęci meldunku w innych godzinach należy opłacić rezerwacje w całości i skontaktować się z recepcją. 

W przypadku wyukpienia pobytu z obiadokolacją w Ceprówce, informujemy iż wszystkie dzieci w wieku 3-12 lat domyślnie są wliczone do menu dziecięcego. W przypadku chęci zmiany na menu tradycyjne prosimy o kontakt dzień wcześniej, nie ma możliwości zmiany w dniu w którym korzysta się z obiadokolacji. Obiadokolacja standardowo wydawana jest w godzinach 15-17.

Szczegóły w linku : https://ceprowka.com/txt/232/Gastronomia 

By utrzymać ceny z rezerwacji należy zameldować się w dniu przyjazdu, prosimy o dopełnienie meldunku wraz z opłaceniem pobytu w dniu przyjazdu, w przypadku braku zameldowania program może anulować rezerwację i udostępnić pokój do sprzedaży. 

W okresie od 01.04 do 30.09 na każdy apartament lub pokój przysługuje miejsce parkingowe dla 1 samochodu, fizycznie nie mamy możliwości pomieścić więcej pojazdów. 

Informujemy również iż jedynym sposobem uzyskania zniżki na dziecko jest udokumentowanie jego wieku, dlatego prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego wiek Państwa pociech.Dziecko do lat 3 odbywa pobyt gratis bez świadczeń (śpi na łóżku z rodzicami,bez wyżywienia itd) W razie pytań prosimy o telefon 600939045.

Zakopianka aktualnie jest w trakcie budowy, zachęcamy do zapoznania się z aktualnym stanem jeżeli chodzi o korki w Google Maps ponieważ ostatnimi czasy zdarzają się dość często. 

Z placu zabaw oraz atrakcji dostępnych w budynku mogą korzystać tylko osoby zameldowane w Ceprówce, które podpisały karte medlunkową, w której potwierdzają zapoznanie się z regulaminem dostępnym w zakładce regulamin, dzieci obowiązkowo muszą posiadać opaskę którą orzymają Pańswo przy rozliczeniu pobytu oraz podpiszą regulaminy.  


Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu.