pl

czytaj więcej

Info

Cześć,

Nie możemy się doczekać Twojego przybycia. Abyś dotarł sprawnie, przesyłamy informacje które przydadzą Ci się przed przyjazdem. 

Nasza recepcja znajduje się na parkingu w "Stodole" napewno ją zobaczycie po przyjeździe:) 

Z placu zabaw oraz atrakcji dostępnych w budynku mogą korzystać tylko osoby zameldowane w Ceprówce, które podpisały karte medlunkową, w której potwierdzają zapoznanie się z regulaminem dostępnym w zakładce regulamin, dzieci obowiązkowo muszą posiadać opaskę którą orzymają Pańswo przy rozliczeniu pobytu oraz podpiszą regulaminy.  

Aby dzieci mogły korzystać z pokoju Lego prosimy zapoznać się z regulaminem, korzystanie z tej atrakcji może wiązać się z dodatkowymi kosztami, regulamin dostępny w zakładce regulamin. 

Recepcja działa w godzinach :

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz sobotę i niedzielę w godzinach 9-18.

By utrzymać ceny z rezerwacji należy zameldować się w dniu przyjazdu, prosimy o dopełnienie meldunku wraz z opłaceniem pobytu w dniu przyjazdu, w przypadku braku zameldowania program może anulować rezerwację i udostępnić pokój do sprzedaży. 

Informujemy również iż jedynym sposobem uzyskania zniżki na dziecko jest udokumentowanie jego wieku, dlatego prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego wiek Państwa pociech.Dziecko do lat 3 odbywa pobyt gratis bez świadczeń (śpi na łóżku z rodzicami,bez wyżywienia itd) W razie pytan prosimy o telefon 600939045.

Zakopianka aktualnie jest w trakcie budowy, zachęcamy do zapoznania się z aktualnym stanem jeżeli chodzi o korki w Google Maps ponieważ ostatnimi czasy zdarzają się dość często. 

Uprzejmie informujemy iż doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00 prosimy o nie podejmowanie prób meldowania przed 15 bez wcześniejszego kontaktu, jeżeli wybrali Państwo pobyt z wyżywieniem prosimy o zameldowanie przed 17.00 ponieważ standardowo DO 17 wydawana jest obiadokolacja. 


Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu.