Procedury Covid-19

Drodzy Goście Ceprówka dba przede wszystkim o Was, czyli naszych Gości, dlatego przedstawiamy procedury, jakie wdrażamy w celu zapewnienia bezpiecznego pobytu:

 

 1. Przede wszystkim dbamy o to, aby nasza działalność była zgodna z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz WHO
 2. Przy wejściu do budynku, pomieszczeń wspólnych zostały umieszczone specjalne miejsca do dezynfekcji rąk.
 3. W budynku obowiązuje zasada zakrywania ust oraz nosa.
 4. Naszych Gości będziemy przyjmować w sposób jak najmniej kontaktowy, klucze przed wydaniem Gościom są każdorazowo dezynfekowane.
 5. W przestrzeniach wspólnych (jadalnia, kuchnia ogólnodostępna, świetlica) obowiązuje nakaz noszenia maseczek oraz bezwzględna dezynfekcja rąk . Stoliki na jadalni będą udostępniane rodzinom zamieszkujących jeden pokój lub rodzinie zajmującej więcej pokoi podróżujących wspólnie.
 6. Wszystkie elementy przestrzeni wspólnej (kuchnia ogólnodostępna, jadalnia) są dezynfekowane.
 7. Następuje pełna dezynfekcja pokoju po wyjeździe Gości. Po każdym sprzątaniu dezynfekujemy cały pokój w szczególności blaty, stoły, krzesła, szafki, klamki, pilota tv. Itp.
 8. Dodatkowo przed przyjazdem gości pokoje są ozonowane profesjonalnym sprzętem z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków ostrożności. Prosimy o niekwaterowanie się przed godziną 15 ponieważ sprzątanie pokoi w nowym reżimie sanitarnym wydłuża czas potrzebny na posprzątanie pokoju.
 9. Personel sprzątający podczas przygotowania pokoju na pobyt Gości stosuje maskę ochronną i rękawiczki.
 10. Wnętrza obiektu są systematycznie wietrzone.
 11. Elementy, z którymi mamy bezpośredni kontakt, jak klamki, oparcia krzeseł czy piloty telewizyjne, będą często dodatkowo dezynfekowane.
 12. Przestrzeń rekreacyjna na podwórku została zmodyfikowana, by móc utrzymać dystans społeczny.
 13. Goście posiadają możliwość zakupienia maseczek u obsługi obiektu.
 14. Prosimy o kontakt z obsługą za pomocą telefonu komórkowego 600-939-405 lub 182654529, maila: wodzislawski@gmail.com lub ceprowka@gmail.com , można kontaktować się również poprzez Messengera m.me/CeprowkaBialka.
 15. Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w obiekcie osób nie zakwaterowanych.
 16. Istnieje możliwość bezkontaktowego zakwaterowania, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt.
 17. Zalecamy do korzystania z płatności bezgotówkowych- posiadamy terminal płatniczy lub przelew na konto.
 18. Prosimy o zabieranie swoich suszarek do włosów, zgodnie z wytycznymi nie możemy ich udostępniać.
 19. Przestrzegamy wytycznych dotyczących funkcjonowania gastronomii w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny z tego względu posiłki będą serwowane w przypadku dużej liczby osób korzystających z wyżywienia, będzie istniała możliwość spożywania posiłków na świetlicy oraz przy stolikach na zewnątrz obiektu by zachować odpowiedni dystans społeczny.  
 20. W związku z punktem 15 mogą wystąpić czasowe ograniczenia z dostępu do świetlicy oraz części jej atrakcji.
 21. Staramy się zapewnić Państwu maksymalnie bezpieczne warunki do spędzenia czasu wolnego, jednak nie możemy dać Państwu 100 % gwarancji iż w Ceprówce nie da się zarazić wirsuem tak samo jak PAństwo nie mogą w 100 % zapewnić iż tego wirusa nie posiadacie i nie zarażacie, dlatego przestrzegajmy zasad higieny, a w przypadku jakichkolwiek podejrzeń lub objawów Covid-19 przed przyjazdem prosimy o kontakt 600-939-045.